Monday, November 20, 2017

LIFESTYLE

Publikohen sekretet e NASA’s, konfirmohet ekzistenca e një qyteti në Hënë

Një qytetërim jashtëtokësor papritur shfaqet afër nesh. Megjithatë, ne nuk ishim psikologjikisht të njiheshim me të, thonë shkencëtarët. Në të njëjtën kohë, prania e qenieve...

Magjia e zëzë ekzistoka vërtetë! Ja si të ruheni…

Akoma gjenden njerëz që e njohin sekretin e saj dhe të cilët janë të gatshëm, natyrisht, për interes financiar, që shërbimet e tyre t’i...
0FansaPëlqeje
94NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
286NdjekësitNdjek
21AbonentëAbonohu

LATEST REVIEWS

Zaev konfirmon: E mundur të ketë rikonstruim të qeverisë

Bisedimet për zgjedhjen e ministrit të ri të Shëndetësisë janë në rrjedhë me partnerët e koalicionit qeveritar. Në opsion janë shumë emra. Rikonstruim të...

BLLOK LAJME

PDSH-së dhe Thaçit i mbetet e hapur dera për në qeveri

Nuk do të ketë rikonstruim të Qeverisë, por kabineti qeveritar vetëm do t’i plotësojë vendet e zbrazura në resorin shëndetësi, ku ministrin duhet ta propozojë...

Sot fjalët përfundimtare për vrasjen e Almirit, familjarët kërkojnë drejtësi

Sot pritet që në gjykatën e Kumanovës të thuhen fjalët përfundimtare për rastin e vrasjes së Almir Aliut. Boban Iliqi ngarkohet me veprën penale “vrasje...

Edhe Mahmuti si Taravari- degradon shqiptarët në burgun e Idrizovës (DOKUMENT)

Se urdhëresat janë tipike për funksionarët e Aleancës, këtë e dëshmon edhe një rast tjetër, vetëm e vetëm me qëllim t’i degradojnë përkrahësit e...

PDSH-së dhe Thaçit i mbetet e hapur dera për në qeveri

Nuk do të ketë rikonstruim të Qeverisë, por kabineti qeveritar vetëm do t’i plotësojë vendet e zbrazura në resorin shëndetësi, ku ministrin duhet ta...

Merko siguron votat për të zgjedhur kryetarin e Këshillit të Strugës

Kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko siguron 14 vota për seancën e nesërme për të zgjedhur kryetarin e Këshillit Resul Kabën. Nesër në ora...

MË E LEXUARA

Familja beqiri nga fshati Rahovic bejnë apel për ndihmë, që ta...

VIDEO LINKU Ai për shkak të infeksionit në sy humb gjënë më të shtrenjtë, dritën e syrit. Isa 4 muajsh nuk shikon aspak, prindërit me...

SHENDETI