​Ylli gjerman me belin më të hollë në botë

Pasi i’u nënshtrua një operacioni prej 32 mijë Euro për të hequr dy brinjë, Sophia Vegas është siguruar që ta nxjerrë gjithmonë në pah belin e saj, i cilësuar si “më i holli në botë”.

Ylli televiziv gjerman ka kthyer edhe njëherë kokat e të gjithëve teksa është fotografuar duke bërë shopping në Beverly Hills këtë të dielë.

Bukuroshja 30 vjeçare, e lindur me emrin Sophia Wollersheim, kishte veshur një fustan të shkurt ngjyrë pink që i tregonte të gjithë format e saj bombastike.

Operacioni në bel nuk është i vetmi që Sophia ka guxuar të bëjë, pas tre ndërhyrjeve në gjoks dhe katër të tjerave në hundë.