18 1 0 I biri i bosit të krimit qan pasi goditi me armë testikujt!

I biri i një bosi të vrarë ia këputi të qarës, kur aksidentalisht qëlloi veten me armë në pjesën e testikujve të tij. Ai mendoi se do të vdiste pas kësaj.

Omar Chaoukm, 25-vjeçar iu ndalua të posedonte armë zjarri pas të shtënave aksidentale të vitit 2015.

Ai është i biri i Macchour Chaouk, një prej bosëve të krimit në Melburn të Australisë. I riu po kërkonte në xhepin e tij një cigare kur aksidentalisht shkrepi pistoletën. Ai u deklaruar fajtor të martën.

Gjithashtu, i riu u deklarua fajtor për vjedhjen e një makine sportive në janar të vitit 2015,

Dy muaj më vonë, më 17 mars, ai qëlloi veten aksidentalisht.“Ai po kontrollonte poshtë pantallonave të tij për të prekur plagën”, tha prokurori Catherine Parkes.

“Ai pyeti nëse ishte duke vdekur dhe filloi të qante”, shtoi ai.

38DB668D00000578-3810611-image-a-1_1475016071890