+18 – Çifti gay seks pranë Koloseut, ku përlesheshin gladiatorët

Një çift homoseksualësh janë filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në publik, vetëm dy hapa nga Koloseu në Romë.

Mediat lokale raportojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit.

Skenat shkaktuan habinë e turistëve, të cilët nuk kanë nguruar të nxjerrin menjëherë telefonat e tyre dhe të filmojnë gjithçka.

Ky nuk është episodi i parë. Ngjarje të tilla kanë ndodhur edhe më parë.

Në maj një çift u kap duke bërë seks në stacionin e autobusit vetëm pak ditë pasi dy të rinj të tjerë kishin befasuar duke bërë seks oral rreth orës 20:30 të mbrëmjes në një lagje të qetë.