4 momentet kur Nora doli pa brekë (Foto)

Nora Istrefi ka befasuar gjithmonë me paraqitjen e saj në evente, videoklipe, si dhe në përditshmërinë e saj.

Ndërsa gjithmonë është cilësuar si një ndër këngëtaret më joshëse të skenës shqiptare, Nora shpesh herë ka qenë edhe shënjestër e kritikave në rrjetet sociale, për shkak të paraqitjes së saj provokuese.

Më poshtë do të shikoni disa nga imazhet e këngëtares , në të cilat ajo ka pozuar pa të brendshme.