5 momentet më seksi të nuses së Haradinajve (FOTO)

Lola Haradinaj, është bashkëshortja e liderit të AAK Daut Haradinaj, dhe që padyshim se është ndër nuset më të komentuara sa i përket pamjes, sepse të gjitha paraqitjet e saj janë glamuroze dhe me shumë stil, shkruan shkruan Gazeta Blic

Lola është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon fotografi nga më të ndryshmet.

GazetaBlic ka përzgjedhur disa fotografi ku nusja e Haradinajve mahnitë me bukurinë e saj./Gazeta Blic.com