62 vjeç, por tepër seksi!

Christie Brinkley është shfaqur më mahnitëse se kurrë në kopertinën e revistës “Chilled”.

62 vjeçarja dukej tepër seksi e veshur me një këmishë-fustan të bardhë.

Ish supermodelja, me një gotë verë në dorë, e ulur në stol ka nxjerrë në pah gjoksin e saj dhe këmbët e tonifikuara.