7-vjeçari goditet 62 herë me rrip nga i dashuri i nënës, arsyeja do t’ju lë pa mend (Video)

Një person është arrestuar në Houston të SHBA-së nën akuzat për abuzim me fëmijë, pasi ishin publikuar pamje ku ai shihej duke e rrahur një djalosh 7-vjeçar jashtë makinës së vet.
Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri, transmeton Express.

Në video, ai shihet duke e goditur fëmijën 62 herë në kokë, krah dhe këmbë, gjatë sulmit pesë minutësh në veriperëndim të Houston, Teksas.

Williams e ka pranuar në gjykatë se e ka goditur djaloshit, duke thënë se e ka bërë një gjë të tillë për shkak se 7-vjeçari ia kishte vjedhur mbushësin e telefonit.

Një person është arrestuar në Houston të SHBA-së nën akuzat për abuzim me fëmijë, pasi ishin publikuar pamje ku ai shihej duke e rrahur një djalosh 7-vjeçar jashtë makinës së vet.