71 vjeçarja befason me format seksi (FOTO)

Këngëtarja amerikane Cher duket se nuk di të plaket.

Ajo në ndarjen e çmimeve Billboard në Las Vegas shkëlqeu në performancësn e këngës “If I Could Turn Back Time”.

Ajo pati një veshje të viteve 90-ta dhe dha një fjalim prekës teksa mori çmimin Icon Award