A e dini sa vite diferencë kanë Veton Surroi dhe aktorja Blerta Syla?

Vite më parë të shumtë ishin ata që i kishte habitur lidhja mes publicistit Veton Surroi dhe aktorës Blerta Syla.

Edhe pse në fillim bëri bujë lidhja e tyre për shkak të diferencës së moshës, me kalimin e kohës të gjithë u mësuan duke i parë bashkë, shkruan “Magazina.al”

Veton surroi i cili nga martesa e parë ka dy vajza, ishte dashuruar me aktoren Blerta Syla me të cilën u martua dhe tani kanë krijuar familje.

Edhe pse një diferencë moshe prej 17 viteve, Blertën dhe Vetonin duket se kjo nuk i ka penguar pasi ata sot kanë krijuar një familje duke sjellur në jetë edhe dy fëmijë, shkruan “Magazina.al”

Ata nuk janë çifti i parë me këtë diferencë moshe, Vetoni dhe Blerta janë një shembull tjetër i thënjes se; “Dashuria nuk njeh moshë”.