A është kjo fushata më seksi në botë

Disa nga supermodelet më seksi në botë kanë bashkuar forcat në një fushatë të re bukurie.

Irina Shayk,Lara Stone, Karlie Kloss dhe Doutzen Kroes – të cilat janë të gjitha ish nxënëse të Victoria’s Secret – kanë marrë pjesë në videon promovuese të buzëkuqit L’Oreal.

Yjet, të cilat duken mahnitëse në fotot e reja, do të festojnë sëbashku në Javën e Modës në Paris.

38A3DD4400000578-3800139-image-a-34_147454235053738A3DD3B00000578-3800139-image-m-33_147454234501138A3DDE800000578-3800139-image-a-35_147454235603538A3DD9100000578-3800139-image-a-29_1474542094189