A eshte kjo kenga me e mire e Mihrije Braha?/video

Nje kenge e vjeter por teper e suksesshme e Mihrije Braha ishte kenga ” Akoma Po te Pres” Ishte koha kure Mihrije Braha beri rikthimin e saj nga kenga popullore ne ate zbavitese. Vleresoni edhe ju se a eshte kjo nje nder kenget me te bukura dhe me artistike te Mihrie Brahes./antpress