A i dërgoi Ramushi Anitës këtë dhuratë nga Franca për ‘Shën Valentin’ (FOTO)

Anita Haradinaj, bashkëshortja e Ramush Haradinajt, ka bërë publike një fotografi ku shihet një buqetë më lule.

Këtë buqetë duket së Ramushi ia ka dhuruar asaj, kjo pasi që nesër është festa e të dashuruarve ‘Shën Valentini’, shkruan Gazetablic.

Anita bashkangjitur me fotografinë ka shkruar edhe fjalën më të ëmbël “E gjitha është për dashurinë dhe unë të dua ty”

4 ditë më parë