A janë këto këngëtaret që ia ‘panë hajrin’ Labit? (FOTO)

Moderatori Labinot Gashi ditë më parë është larguar nga televizioni 21, kjo pasi që thuhet se Labi ka plane të tjera më të cilat do të vazhdoj tutje, transmeton GazetaBlic.

Gjatë kohës kur Labi ishte pjesë e RTV 21 me emisionin e tij ‘Op Op Labi’, ai ka ndihmuar shumë këngëtare të cilat depërtuan më lehtë në tregun muzikor.

Prej këtyre këngëtareve që Labi iu dha një shtytje të madhe janë:

Dafina Zeqiri, një vajzë plotë talent dhe stil u promovua shumë në emisionin e Labit, madje tash e sa vite video e saj duke vallëzuar shikohet shumë.

Më pas vijnë emra të tjerë të këngëtareve siç janë: Genta Ismaili, Ryva Kajtazi, Labinot Tahiri, Shkurte Gashi, Shpat Kasapi, Kaltrina Selimi, Adelina Tahiri, Zanfina Ismaili etj…

Këta këngëtar ishin thuajse pjesë e pandashme e emisionit të Labit dhe RTV 21.

e që sigurisht do të vazhdojnë dhe tutje…/GazetaBlic.com