Adriana Lima e mrekullueshme me veshje sportive (Foto)

Në të shumtën e rasteve atë jemi mësuar ta shohim me veshje ekstravagante dhe me të brendshme, por kësaj radhe ajo vjen më ndryshe. Bëhet fjalë për super modelen Adriana Lima.

Modelja 35- vjeçarja ka realizuar një fotosesioni me veshje sportive për “Victoria’s Secret”, transmeton antpress.

Kujtojmë se bukuroshja braziliane vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të kërkuara në botë.