Adriana Lima mahnitëse në Cancun

Ajo guxon në daljet e saj.

Këtë herë modelja Adriana Lima është parë me një fustan plot me ngjyra dhe lule.

Modelja të martën ka marrë pjesë në një aktivitet mode në Cancun.

35-vjeçarja është një nga dizenjatoret e shumta ta Amerikës Latine.
Galeri me imazhe te Hapura: