Afrim Gashi i BESËS: Nuk do ta votojmë Qeverinë e re (VIDEO)

Sekretari gjeneral dhe deputeti i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi sonte ka konfirmuar se deputetët e kësaj partie nuk do ta votojnë Qeverinë e re me kryeministër Zoran Zaevi dhe koalicion LSDM, BDI, dhe Alenacës për Shqiptarët, përcjell TetovaSot

“Lëvizja BESA ka marrë vendim që mos votojë Qeverinë e re”, theksoi për tv21, deputeti i BESËS, Afrim Gashi.