Afrona fotografon Bleron në një moment të sikletshëm (Foto)

Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë njëri ndër çiftet më të përfolura të showbizit tonë që nga fillimi i lidhjes së tyre.

Edhe pse jetojnë larg njëri-tjetrit, largësia nuk e pengon dashurinë e tyre që të bashkohen në çdo vend që u jipet mundësia.

Në Insta-story Afrona ka publikuar një foto në të cilën e ka zënë Bleron duke ngrënë me një pako ushqim në duar.

“Gjithmonë duke ngrënë” ka shkruar Afrona sipër fotos së Bleros, në të cilën shihet ai me gojën plot ushqim.