Ahmeti: Nesër takohemi me LSDM-në

 

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot deklaroi se ende nuk ka asgjë në lidhje me qeverinë e re, por nesër pritet që të takohemi me LSDM-në.

“Akoma nuk ka bisedime, nesër do jetë takimi mes BDI-së dhe LSDM-së” u shpreh Ahmti

Sa i përket formimit të qeverisë, Ahmeti tha se punët do të ecin shpejtë

Ndryshe pas marrjes së mandatit nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev, ai u takua me Bilall Kasamin e BESËS.