Akrobatja bie nga 5 metra lartësi

Akrobatja Lisa Skinner, ka pësuar një rënie të tmerrshme gjatë performancës së saj në “Cirkun e Diellit” ne Brisbane të Australisë. Ajo ka rënë nga 5 metra lartësi gjatë ushtrimeve akrobatike në spektaklin e së dielës.

35 -vjeçarja humbi vetëdijen dhe menjëherë mjekët iu gjendet në skenë, të cilët më pas e nxorrën me barrelë jashtë cirkut. Tashmë Lisa gjendet në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

3acab6ae00000578-3975280-image-a-4_14802720285103acab00400000578-3975280-image-m-9_14802353343593acf441f00000578-3975280-image-a-4_14803142978403acf442300000578-3975280-image-a-5_14803143819273acab32a00000578-3975280-image-a-10_14802353929833acab5ee00000578-3975280-image-a-11_14802353995593acab0c800000578-3975280-image-a-1_1480271908868