Aksident i rëndë në afërsi të Kaçanikut – ka të lënduar (FOTO)

Aksident i rëndë në afërsi të Kaçanikut – ka të lënduar (FOTO)

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Gërlicë, në afërsi të Kaçanikut, ku janë përfshirë një kamion dhe një veturë.

Dëshmitarë kanë treguar se tre persona kanë mbetur të ngujuar në veturë ndërsa në ndihmë kanë ardhur zjarrëfikësit dhe policia e Kosovës.

Ende nuk dihet sa persona janë lënduar.