Aksident në aksin Tetovë-Gostivar, bllokohet autostrada (Foto)

Një aksident komunikacioni sot në orën 10:10 ka ndodhur në rrugën Tetovë-Gostivar. Sipas të dhënave të para nuk ka të lënduar, por aksidenti ka kaluar me dëme materiale, njofton Telegrafi Maqedoni.

Policia është vonuar gjatë ardhjes së tyre tek vendi i ngjarjes dhe kjo ka krijuar rradhë të gjata në autostradë./Telegrafi/