Aksident i rende komunikacioni ne rrugen Gostivar-Kerçove, ne vendin Strazhe

Nje aksident i rende komunikacioni ka ndodhur ne rrugen Gostivare-Kercove ne vendin e njohur Strazhe. Sipas informacioneve te para  me te cilat posedon policia, nje furgon nga arsyet e panjohura eshte rotulluar ne rruge, njofton antpress.

Од полицијата додаваат дека увидот е во тек, по што ќе бидат познати детали. Застој во сообраќајот на овој патен правец нема. Nga policia njoftojne se jane ne vend ngjarje dhe do te njoftojne me informacione te reja. Ndalesa te komunikacionit  ne kete drejtim per momentin nuk ka./Antpress