Aksident rrugor, lëndohen 6 persona

Një aksident komunikacioni rrugor mes tri automjeteve ka ndodhur në rrugën Drenas Skenderaj në mes automjetit VW kombi, një automjetit VW Golf V dhe një automjetit BMW, ku si pasojë janë lënduar 6 persona.Sipas Policisë, si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesit e veturave Golf dhe BMW dhe katër pasagjer një mashkull dhe tri femra. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori./KosovaPress/