Aksident tragjik në Zvicër, humb jetën i riu shqiptar (Foto)

Mensur Kamberi është shqiptari nga Presheva i cili ndërroi jetë pas një aksidenti tragjik të ndodhur sot në Zvicër.

Indeksonline mëson se i riu ndërroi jetë në ditëlindjen e tij të 31-të, duke lënë pas vete gruan dhe djalin 2 vjeçarë.

Mensur Kamberi ka jetuar dhe punuar në Arau të Zvicrës./Indeksonline