Aksident/Bie vetura ne uje ne Gostivar/video

Një automjet i tipit “Ford” ka përfunduar në lumë në fshatin Turçan i Madh të Gostivarit. Sipas medieve, mësohet se automjeti ka dalë nga rruga si pasojë e ngricave në rrugë, dhe ka përfunduar në lumë.

Drejtuesi i automjetit është një burrë rreth të 40-tave, por nuk dihet nëse ka pasur edhe pasagjerë të tjerë.