Aksidentohet aktori i njohur (Foto)

Makina e tij është përfshirë në një aksident në qendër të LA, shkruan TMZ transmeton lajmi.net

Ai nuk ka pasur asnjë lëndim në trupo dhe sipas dëshmitarëve, Jonah ishte me mikun e tij kur është goditur nga një makinë e tipit audi.

Për Jonah nuk pati nevojë për kujdes mjekësor./lajmi.net