Aksion spektakular i Policisë së Kosovës, shikojeni si i arreston dy persona në qendër të Prishtinës

Aksion spektakular i Policisë së Kosovës, shikojeni si i arreston dy persona në qendër të Prishtinës

Rreth orës 23:00, në qendër të Prishtinë, policë civilë kanë arrestuar dy të dyshuar.

Personat të cilët me vete kishin edhe dy vajza (njëra bionde) u kapen në një lokal të kryeqytetit nga forcat e rendit të cilët në mënyrë të profesionale përfunduan këtë arrestim, raporton Indeksonline.

Mësohet se të arrestuarit janë; E.K dhe J. Një nga të arrestuarit ishte në kërkim nga organet e rendit.

Shikojeni videon: