Aktorja del plotësisht e zhveshur në plazh, çmend pushuesit

Aktorja, Roxanne Pallet duket se ka marrë ngjyrë mirë sivjet dhe mu për këtë arsye ka vendosur që të del tërësisht nudo në plazh

Ajo është duke pushuar në Qipro derisa sot ka pasur një paraqitje tërësisht të zhveshur në këtë vend.

Ajo ishte bërë e njohur për rolet e saj Jo Sugden në filmin Emmerdale, një rol i cili kishte pasur një sukses të madh katër vite më parë.

 

Roxanne Pallet është dukur bukur edhe gjatë ditës së djeshme ku ka hequr të gjitha, duke treguar gjoksin bombastik, derisa ka marrë ngjyrë në plazhet e bukura të Qipros.

E veshur me bikine aktorja ka treguar se është në një formë të mirë./Express