Aktorja e famshme Liv Tyler mahnitet nga bukuritë e Turqisë

Aktorja e famshme Liv Tyler së bashku me familjen dhe fëmijët e saj vizitoi qytetin antik Efes në nënprefekturën Selçuk të Izmirit, që ka mirëpritur qytetërime të shumta.

Fotografitë e bëra me celular, aktorja i postoi në llogarinë e saj në Instagram.