Albërie Hadërgjonaj teksa grimohet, tregon hapur gjoksin e saj gjigant!

Nuk ka dyshim që Albërie Hadërgjonaj vazhdon të jetë gjyshja më seksi e skenës shqiptare.
Këngëtarja rregullisht të kujdeset për imazhin e saj duke u përpjekur t’i ngjajë një vajze të re, jo vetëm në dukje, por edhe në stilin e të veshurit.
Këngëtarja, kohë pas kohë publikon fotografi dhe video në rrjetet sociale që ven në pah format e saja dhe i tregon ato me krenari.
Një video e publikuar në ‘Instagram’, Albëria shfaqet si një 20 vjeçare, ku mundohet ta vë në plan të parë gjoksin e saj tejet seksi.