Ali Ahmeti ne Saraj: Ne nuk jemi sehirxhi por i pervishemi punes

Sot Bashkimi demokratik per integrim mbajti tubim ne Saraj.Ne kete tubim fjalim mbajti edhe kryetari Ali Ahmeti i cili u shpreh se Bdi pas krizes politike ne Maqedoni, kaloj kete krize se bashku me ndihmen e faktorit nderkombetar dhe  u organizuan zhjedhjet ne 11 dhjetor.Ai theksoi se BDI nuk eshte sehirxhi dhe se i pervishemi punes.Per me shume ndiqeni fjalimin e Kryetarit te BDI-se./antpresshttps://www.facebook.com/AliAhmetiOfficial/?hc_ref=NEWSFEED#