Almeda dhe Tolgahan e fitojnë epitetin “çifti simpatik”

Modelja shqiptare Almeda Abazi ka pak muaj që i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman

Ata janë shumë aktiv në rrjete sociale dhe postojnë fotografi të përbashkëta. Duke ditur që tashmë përrallat e dashurisë rrëfehen përmes rrjeteve sociale, përjashtim nuk bëjnë as Tolga me Almeden.

Fotografia e fundit tregon se sa çift i lumtur janë.