Ambrosio, tepër seksi në videon e “Love Magazine”

Njihet për fizikun e saj të mrekullueshëm, duke qenë se është modele e “Victoria’s Secret” për 10 vite.

Dhe Alessandra Ambrosio e tregoi edhe një herë tjetër trupin e saj në një video për “Love Magazine”.

35-vjeçarja guxoi të tregonte shumë në këtë klip shumë provokues, me regji të Phil Poytner. Ajo shihet me të brendshme shumë seksi dhe në një moment tregon të pasmet duke ecur e njëkohësisht duke hequr të brendshmet.