Amerikanët ‘çmenden’ pas Elvana Gjatës (Video)

Në rubrikën ‘ Like, DM, Unfollow’ të ‘Fomo Daily’ është folur për këngëtarët shqiptar.
 

Enca Haxhia, Era Istrefi, Dafina Zeqiri, Bebe Rexha dhe Elvana Gjata ishin disa nga emrat e njohur shqiptarë që u komentuan nga amerikanët, shkruan lajmi.net

Nga gjithë këngëtaret e përmendura, e vetmja që mori pëlqimin e të gjithëve ishte Elvana.

Këngëtarja i la pamend ata për shkak të bukurisë dhe stilit të saj unik. Por se çka vendosen për këngëtaret tjera, ndiqeni videon më poshtë./lajmi.net