Angela Martini “çmend” rrjetin, provokon me linjat e saj seksi

Fotomodelja me origjinë shqiptare, shumë njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Angela Martini është një nga femrat më të bukura në botë.Si pjesa më e madhe e njerëzve edhe Martini është duke shijuar pushimet e saj në këtë periudhë.Por “pak” më ndryshe nga njerëzit e thjeshtë Angela i shijon pushimet e saj mes luksit dhe në vende përrallore.