Angela Martini tepër seksi në studion e Fadil Berishës

Pak ditë më parë ajo publikoi një foto nën shoqërinë e Dafina Zeqirit dhe Fadil Berishës në në një event në Nju Jork.

Nuk kishte se si fotografi i njohur shqiptar të mos realizonte një set fotografik për Angela Martinin.

Bukuroshja ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, vetëm pak momente në parë ku shfaqet tepër seksi në studion e Berishës, e veshur me recipeta të zeza.

35236236