Angelina shqiptare publikon këngën dhe videoklipin e ri (Video)

E bukur, sensuale, e tillë është Angelina Shala e cila ka vendosur të hyjë fuqishëm në industrinë muzikore.

Ajo sot ka publikuar këngën e saj “Baju Baju” bashkë me videoklip, transmeton ”Magazina.al”

Kënga e saj “Baju baju” mban firmën e Florent Boshnjakut dhe Ilir Beranit.

Angelina  jeton në Berlin dhe merret me biznes dhe ka treguar se muzikën e ka dashur që në fëmijëri./Magazina.al/