Armina Mevlani më seksi se asnjëherë në premierën e ‘Fifty Shades Darker’ (Foto)

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video nga paraqitja e saj për këtë mbrëmje, duke u dukur tmerrësisht seksi.

Armina duket mjaft seksi me një pamje mjaft sensuale por të egër./express