Arrestohet doktori që abuzonte me vajzat 12-vjeçare

 

Një doktor britanik është arrestuar pasi paguante vajzat 12-vjecare që të kryenin marrëdhënie seksuale me të.

Clive Cressy është zbuluar nga një investigim i policisë, të cilët gjetën rroba fëmijësh dhe kukulla Barbie në një valixhe.

69-vjecari është akuzuar se ka kryer marrëdhënie seksuale me 4 vajza 12, 13, 14 dhe 15-vjecare. Pas bastisjes së shtëpisë së tij, polica zbuloi edhe një sasi të madhe me lodra seksuale.

Nuk është vendosur akoma data e gjykimit këtë ngjarje të ndodhur në Kambodia.