Arrestohet gruaja pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëshortit

Një ferer është arrestuar në Prishtinë, pasi që e njëjta e ka sulmuar fizikisht dhe ka ushtruar dhunë bashkëshortit të saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.