Arsenal – Manchester United, formacionet zyrtare (FOTO)

 

Arsenali dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare të kryendeshjes së javës në Premierligë.

Më poshtë keni 11-shet startues të ndeshjes e cila nis në ora 17.00 në “Emirates”

Arsenal:

Manchester United: