Askush nuk po sheh produktin

Ajo njihet për përmasat e saj si të një kuklle “Barbie, që sipas supozimeve janë rezultat i operacioneve plastike.

Këtë të enjte, Chloe Lattanzi ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me gjoksin e saj bombastik.

Teksa 30 vjeçarja ka promovuar aksesorët dhe veshjet e saj për një firmë mode në Instagram, të gjithë ndjekësit e saj ishin më shumë të fokusuar te format e saj trupore.

38A16BB500000578-3799431-image-m-4_1474421403904