Atë që Selena Gomezi e ka bërë për 9 ditë, Era Istrefi e ka bërë për 2 orë (Video)

Atë që Selena Gomezi e ka bërë për 9 ditë, Era Istrefi e ka bërë për 2 orë (Video)

Se kënga e re e Era Istrefit ka dhezur fort, tregon edhe ky fakt në krahasim me këngëtaren e famshme Selena Gomez. Këngëtarja e famshme amerikane e ka lansuar këngën e saj të fundit me datë 16 shkurt në bashkëpunim me Kygon.

Kënga e Selena Gomez aktualisht ka marrë vetëm 227 mijë views. Era Istrefi kaq views ka marrë pas më shumë se 2 orëve me hitin e saj “Redrum”.

Kënga e Erës aktualisht numëron 2 milionë klikime duke qenë hiti i momentit në top listat muzikore.

Kujtojmë se Era Istrefi dhe Selena Gomez janë pjesë e të njëjtës kompani, “Ultra Music”.