Atletico Madrid – Real Madrid, formacionet zyrtare

 

Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e sontme zhvillohet nga ora 20:45, ndërsa ajo e një jave më parë kishte përfunduar 3:0 në të mirë të Realit.