Balotelli te skuadra e La Ligas

Mario Balotelli nga edicioni i ardhshëm pritet të luaj në Las Palmas

Sulmuesi italian, Mario Balotelli nuk pritet të qëndrojë në Nice, ku ka kaluar një edicion fantastik, shkruan Marca.

Sipas saj, Balotelli po kërkohet nga skuadra e Las Palmas dhe pritet të transferohet gjatë kësaj vere.

Balotelli këtë edicion me skuadrën franceze ka shënuar 15 gola. /Express/