Bashkohen gratë e Haradinajve, çfarë po festojnë! (FOTO)

Gratë bukuroshe të vëllezërve Haradinaj janë bashkuar si çdo herë tjetër për të kaluar momente së bashku.

Ato çdo herë duken se janë shumë të afërta, dhe të dashura në mes vetë, madje për këtë edhe në mediat rozë në vend është folur shpesh herë, shkruan GazetaBlic.

Në fotografinë që së fundmi kanë bërë publike ato shihen shumë, të lumtura, por cila është arsyeja e festës së tyre nuk dihet.