BDI sot takim me qytetaret e Gostivarit

Bashkimi demokratik per integrim sot ne ora 18.00 do te mbaje takim me qytetaret e Gostivarit. Ne kete takim prezent do te jete kryetari i kesja partie Ali Ahmeti si dhe funksionare tjere te kesaj partie./antpress