Bebe Rexha me Jennifer Lopezin në Las Vegas

Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të postojë fotografi me yje të famshme botërore.Së fundmi, pre e “selfieve” të Rexhës ka qenë këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram nga Las Vegasi.Ditë më parë, Rexha postoi fotografi edhe me Sylvester Stallonen.