Bebe Rexha, në “The Voice of Holland” (FOTO)

Këngëtarja e famshme botërore me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha është bërë një prej emrave më të lakueshëm në botën e shoubizit.

Bebe e cila po sjell vazhdimisht hite të reja në bashkëpunim me këngëtarë dhe DJ të famshëm, ka bërë deri më tani një numër të madh të performancave live, shkruan arbresh.

Bukuroshja shqiptare ka paralajmëruar se sonte do të performoj në “The Voice Of Holland” ku do të këndoj tri këngët e saj “I Got You”, “In The Name Of Love” dhe “Hey Mama”.